O nás

Vítejte na JDEME VENČIT.cz

Jmenuji se Petr Němec a jsem vášnivým výrobcem kvalitních chovatelských potřeb pro psy, zejména obojků a vodítek.

 

Od mládí mě provází láska k psům. Domů jsem si přivedl dvě úžasné fenky, dalmatina a křížence jacka russela s jezevčíkem. Díky nim jsem objevil potřebu tvořit chovatelské potřeby, které budou nejen stylové, ale také pohodlné a bezpečné pro každodenní procházky a výlety.

 

Mé výrobky jsou výsledkem rodinné tradice a znalostí, které jsem získal od svých rodičů. Moji rodiče jsou vyučení brašnáři. Jejich odborné know-how a vášeň pro řemeslo jsou pro mě nepostradatelné. Společně mi pomáhají tvořit produkty, které jsou vyráběny s láskou a péčí každým krokem.

 

Na stránkách nabízím řadu obojků a vodítek pro psy. Veškeré nabízené zboží je pečlivě dělané s důrazem na kvalitu a pohodlí pro vaše čtyřnohé chlupáče. Spojení funkčnosti, stylového designu a bezpečnosti je pro mě prioritou, abyste měli jistotu, že vaši chlupáči budou vypadat skvěle a zároveň se budou cítit pohodlně.

Hlavním cílem je poskytnout produkt, který splní všechna očekávání a potřeby. Nenabízím nic, co bych sám nevyužíval nebo nevyzkoušel.

 

Mimo výrobu chovatelských potřeb se zaměřujeme také na opláštění pergol na míru. Pokud hledáte kvalitní a stylové řešení pro svůj venkovní prostor, navštivte naši webovou stránku www.pergoly-plachty.cz.

 

Děkuji za váš zájem o nabízené produkty. Pokud máte jakékoli otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte mě kontaktovat. Jsem tu pro vás a vaše parťáky na čtyřech tlapkách!

Tel: 732 538 838

Email: jdemevencit@seznam.cz

 

Partnerská provozovna:

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.